JAK ORGANIZUJEMY TWÓJ POBYT?

DLA FIRM

Wspólnie z nami zorganizuj firmowy event. Nieduża konferencja, pikniki firmowe, uroczyste kolacja czy impreza integracyjna. Nasz event manager przedstawi Ci gotowe pomysły lub przygotuje spersonalizowaną ofertę tworząc scenariusz na udany czas spędzony w Pastelowym. Wybierz interesujący Cię produkt i dowiedz się więcej.

konferencje i szkolenia

Dysponujemy 1 salą szkoleniową dla maksymalnie 40 osób w ustawieniu kinowym. Sala wyposażona jest w ekran z projektorem, nagłośnienie, flipchart.

pikniki firmowe

Patio naszego obiektu pozwala na organizacje imprezy na świeżym powietrzu dla ponad 100 osób. Firmowy piknik dla rodzin, miejsce na organizację warsztatów, biesiada grillowa lub kino wieczorne to tylko kilka z opcji, które mogą Państwa zaciekawić przy wyborze ofert imprezy plenerowej.

uroczysta kolacja

W restauracji Pastelowej możemy zorganizować uroczystą kolację wraz z imprezą taneczną dla ponad 50 gości. Przy ustawieniu stołów w formule biesiadnej w restauracji usiądzie. ponad 70 gości. Gotowe propozycje menu serwowanego lub kolacji w formie bufetu, oferta dodatkowych atrakcji wieczornych pozwoli szybko przygotować ofertę dla twojej firmy.

integracja i teambuilding

Poznajmy się lepiej ! To hasło jak żadne inne pasuje do naszego obiektu. Autorskie pomysły gier terenowych, warsztatów oraz szeroka oferta partnerów z naszej okolicy gwarantuje, że świetną integrację zorganizujemy nawet dla najmniejszych grup

"BYŁO WYŚMIENICIE"

“…Super lokalizacja w centrum Mrzeżyna - blisko do plaży, portu, kawiarni i sklepów. Sam pensjonat czysty i przytulny. Na pochwałę zasługuje również jedzenie - zarówno śniadania jak i obiady były bardzo smaczne.…”
KONRAD

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ POMOCY Z REZERWACJĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAPYTAJ O SWÓJ POBYT